אם אתם מבקשים להקים גינה או לְחַדֵּשׁ גינה קיימת; לתכנן מערכת השקיה; לְעַצֵּב עם צמחייה גג או מרפסת ביתיים או את מקום העבודה והמשרד – אנו הכתובת. לאורך שנים רבּות של עיסוק בפרחים ובצמחים רכשנו ידע וניסיון רב בכל הקשור לעולם זה לרבּות שיטות גינון שונות, עקרונות ההשקיה ורזי הטיפוח. בד בבד במהלך פעילותנו והיכרות עם לקוחות התוודענו למִגוון סוגי בתים וגינות ולסגנונות עיצוביים שונים, ולמדנו על הַתְאָמַת סוג הצמחייה לקרקע; לאקלים; למאפייני השטח דוגמת אור וצל כמו גם לנראוּת הבית. נשמח ללוותכם בתהליך זה מִשְּׁלַב התכנון המוקדם, עובר בהקמה וכלה בגינון ובתחזוקה השוטפים, על בסיס הידע הרחב והניסיון שרכשנו. להמשך קריאת הכתבה

לפניכם עבודות גינון בביצוע שלנו:
להזמנות שירותים - חייגו 050-477-7242

פרחי דליה – איכות למותג!!

פרחי דליה היא חנות ותיקה שנוסדה בשנת 1934, עוד לפני קום המדינה. במהלך השנים, השם פרחי דליה הפך להיות מותג מוביל בעולם הפרחים. החנות נמצאת בלב ירושלים, אך אנו מגיעים לכל מקום בארץ.

אנו מחזיקים את כל סוגי הפרחים, והם תמיד יפים, רעננים ומחייכים. אנו קונים את הפרחים היישר מהמגדלים ושומרים אותם בתנאי קירור בטמפרטורה מתאימה.

אנו מציעים גם מבחר ענק של צמחי בית, של סידורי פרחים יבשים, של בלוני הליום, יינות משובחים, כלים מיוחדים, דובים ועוד.

 אנו יודעים לדייק בכל הפרטים הקטנים וליצור זר מושלם בהתאם לבקשות ולחלומות של כל לקוח. לקוח שמח ומרוצה, מרגש אותנו כל פעם מחדש.

מחלקה מיוחדת מתמחה בעיצוב פרחי כלה. אינספור כלות ישמחו להעיד על הזרים היפים והמרגשים ששזרנו להם לכבוד היום הגדול שלהן.

צוות השליחים בפרחי דליה זמין, מנוסה ומקצועי. צוות השליחים יעשה הכול כדי שהמשלוח שלכם יגיע ליעד בזמן וייראה בדיוק כפי שיצא מהחנות.

הלקוח יכול להזמין זר פרחים בכל שעה ביממה ומכל מקום בעולם באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת. המערכת מאפשרת לכל לקוח לעיין בהזמנות הקודמות שלו, לשלוח פרחים לאותו אדם בלי לחזור ולרשום שוב את פרטיו. בסיום ההזמנה המזמין מקבל מייל לכתובת הדוא"ל ובו פרטי ההזמנה.

בפרחי דליה עונים לכל פנייה. אתם יכולים ליצור אתנו קשר באמצעות מוקד טלפוני, פקס, מייל, מסרון, הודעת וואצאפ  ודרך המערכת של האתר.

פרחים יפים צריכים צוות מנצח

דוד וסילביה, הבעלים של החנות, אבי למד שזירת פרחים בבית ספר ללימוד שזירה בהולנד, שלמה עבד מספר שנים ברשת "זר פור יו".

חוויית הקנייה של הלקוחות המרוצים יכולה להיות גם החוויה שלכם!

קרא עוד >>
קצת עלינו

כניסה ללקוחות

שכחת סיסמה?

הרשמה למועדון הלקוחות

לשיחה עם נציג החנות