איך להכין לבד סידורי פרחים מהממים

איך להכין לבד סידורי פרחים מהממים

שזירת פרחים אומנותית היא מקצוע שצריך ללמוד, אך בעזרת מספר טיפים מצוינים תצליחו, גם אם לא למדתם שזירת פרחים, להכין סידורי פרחים מיוחדים שיקשטו כל שולחן בסעודת חג או באירועים משפחתיים. אתם לא חייבים להשקיע הרבה כסף, אפשר להיעזר בפרחים ובעלים מהגינה ובכלים שנמצאים בכל בית.

איך להכין סידורי פרחים – ארבעה כללים שכדאי להכיר

 צריך להחליט אם רוצים ללכת על זר מצבע אחד או לשלב צבעים. בדרך כלל הזרים מצבע אחד הם יותר אלגנטיים. אם החלטתם ללכת על שילובי צבעים, כדאי לדעת אילו צבעים משתלבים זה עם זה בצורה רגועה או מפתיעה. הצבע הירוק הולך עם כל דבר, לכן בכל זר פרחים אפשר לשלב עלים ירוקים.

אם החלטתם לשלב כמה סוגים של פרחים בזר אחד, כדאי ללמוד קצת על הפרחים הקיימים ולדעת איך לשלב אותם. תמיד אפשר לשלב פרחים לפי הצבעים או לפי סוגי הפרחים. אם החלטתם ללכת על זר עם פרחים נדירים ויקרים, לא כדאי לשלב אותם עם פרחים אחרים, רצוי לתת להם מקום של כבוד, להבליט אותם, ואם צריך, אפשרר לשלב עם מספר עלים.

זר פרחים יפה הוא זר שבו יש מקום לכל פרח, וכל פרח נראה בזר. תפקיד הירק הוא למלא את הזר, ולכן כדי שהירק לא יגנוב את ההצגה הוא צריך להיות נמוך יותר מגובה הפרחים. תמיד כדאי להקפיד שכל הפרחים יהיו בגובה אחיד, אלא אם אתם מזמינים זר של שושן צחור או ליליות שהם באופן טבעי גבוהים מהפרחים האחרים. בזר כזה אין צורך להוסיף הרבה פרחים מזנים אחרים.

כמה רעיונות לסידורי פרחים ביתיים

קנו כמה פרחים בודדים של פרח הליזיאנטוס, פצלו אותם לתפרחות תפרחות, אגדו כמה אגדים יפים של התפרחות, רצוי כל צבע בקבוצה נפרדת.

 

קטפו עלים ירוקים בגינה, כמעט בכל גינה יש עלי שיפרלה המתאימים מאוד לכל זר, אגדו גם אותם בגומיות. מלאו כלי זכוכית במים, אפשר גם כוס, הניחו את האגודות בתוך הכלי ותקבלו סידור פרחים צבעוני ומהמם.

 

 קנו שלושה פרחי גרברות או ורדים, קטפו עלים בגינה, פזרו את העלים מסביב לפרח אחד, הקפידו שיהיו נמוכים יותר, קשרו בגומייה, והנה קיבלתם שלושה אגדים של פרחים. הכניסו את שלושת האגדים לתוך כלי זכוכית או כוס חד פעמית. אתם יכולים להשתמש בכוס שקופה או צבעונית, אך הקפידו להתאים את צבע הכוס לצבע הפרחים. אם יש לכם שולחן ארוך, אתם יכולים לפזר כמה כוסות עם פרחים ויש לכם שולחן פורח, מרשים ויפה.

 

קנו ספוג בכל חנות פרחים, קחו כלי מזכוכית, טבלו את הספוג במים והניחו את הספוג במרכז הכלי. רפדו את הספוג בעלים, מסביב לספוג שימו עלים או ענפים גבוהים יותר ובמרכז עלים נמוכים עד שלא יראו את הספוג. במרכז הספוג צרו חור קטן והעמידו בתוכו נר גבוה. מסיב לנר פזרו מספר פרחים בגובה נמוך מהנר. אתם יכולים להשתמש בליזיאנטוס במגוון צבעים או בצבע אחד בלבד או בכל פרח מפרחי העונה. הדליקו את הנר ותיהנו מסידור פרחים מרשים ומקורי.

כתבות נוספות


המחיר הכי משתלם בפרחי דליה תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים וצמחים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בפרחי דליה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות פרחי דליה עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר בפרחי דליה מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור ירושלים והסביבה.
איכות וטריות ההצלחה של פרחי דליה באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

פרחי דליה ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור ירושלים והסביבה
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il