למה נשים אוהבות פרחים?

למה נשים אוהבות פרחים?

             

במשך מאות שנים, בתרבויות עתיקות ובתרבויות מודרניות ובכל מקום בעולם פרחים נחשבים למתנה שנשים הכי אוהבות. הפרחים משפרים את מצב הרוח של כל אישה ומשמחים אותה גם ביום עצוב במיוחד. מילוני נשים בכל העולם קיבלו, מקבלות ויקבלו פרחים, וזה לא הופך את הפרחים למתנה שחוקה ובנאלית. להיפך מחקרים הוכיחו כי אם אתם רוצים לשמח את הנשים שלכם, שלחו להם פרחים!

 

שבע סיבות למה נשים אוהבות פרחים

 

הפרח מסמל את היופי והאסתטיקה של הטבע ומי יותר מהנשים אוהב דברים יפים? מאז ומתמיד נשים אהבו והעריכו יופיו והן דומות לפרחים ביופיין, בעדינות ובריח הנעים. כבר בתנ"ך המשיל שלמה המלך את אהובתו לשושנה בין החוחים. נשים רבות נקראות על שם פרחים, ורד, שושנה, סיגל. איריס דליה ויסמין. ואי אפשר להתעלם מכך שאין הרבה גברים הנקראים בשמות של פרחים.

 

יש דמיון בין הפרח ובין האישה, שניהם יפים, שניהם פורחים ולשניהם יש תפקיד משותף. הפרחים נוצרו להיות יפים וריחניים כדי למשוך אליהם את החרקים כדי שיוכלו להתרבות. החרק נמשך אל הפרח היפה ואל הריח המשכר, נושא את האבקה מפרח לפרח ומאפשר את ההתרבות של הפרחים. גם הנשים היפות מושכות את הגברים ומסייעות למין האנושי להתרבות.

 

פרחים מסוגלים לשפר את מצב הרוח ויש לזה הוכחה מדעית. במחקר שנערך באוניברסיטת ראטגרס בניו ג'רזי שבארצות הברית שלחו שני חוקרים שלוש מתנות לאנשים שהשתתפו במחקר, זר פרחים, סלסלת פירות ונרות. הם צפו בתגובות האנשים שקיבלו את המתנות. כל האנשים שקיבלו פרחים חייכו חיוך מדושן ומאושר, מבין מקבלי הסלסילות חייכו רק כתשעים אחוז ומבין מקבלי הנרות חייכו רק שבעים ושבעה אחוז. גם בריאיון שנערך שלושה ימים אחרי קבלת המתנות הודו מקבלי הפרחים כי הפרחים גרמו להם לאושר והם הרגישו בשינוי משמעותי במצב הרוח שלהם.

 

מחקר נוסף שנערך באוניברסיטת הרווארד חקר את השפעת הפרחים על מצב הרוח של הנשים. התוצאות לא היו מפתיעות. כל הנשים שהיו בסביבת פרחים, אפילו רק כמה ימים, דיווחו שהן מרגישות פחות לחץ ודכדוך והן חשות מאושרות ומלאות אנרגיה.

 

בכל  התרבויות בעולם יש קשר בין פרחים לנשים, בתרבות היהודית, בתרבות ההלניסטית, המוסלמית והאירופאית מקשרים בין מראה נשי לבין פרחים. יש משהו בעדינות, ביופי ובמשיכה לאסתטיקה שמחבר בין הנשים לבין הפרחים.

 

פרחים מסמלים את הרומנטיקה. מזה אלפי שנים נוהגים הגברים לשלוח פרחים לנשים כסמל לאהבה ולרומנטיקה. זה כבר הפך למחווה קלאסית ונטמע במסורת כמו טבעת יהלום לאירוסין ושמלה לבנה ביום הנישואין. אז מה הפלא שנשים צועדות לחופה כשהן אוחזות זר פרחים בידיהן?

 

נשים אוהבות לקבל פרחים אומרים חד משמעית ב"פרחי דליה", חנות פרחים בירושלים. אל תקנו להן בגדים, זה מסובך לבחור להן בגד מתאים, אל תקנו להן ספר, לא כולן אוהבות לקרוא ספרים. אבל פרחים זה קל לקנות, זה נעים ואין אישה שלא אוהבת לקבל פרחים. 

כתבות נוספות


המחיר הכי משתלם בפרחי דליה תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים וצמחים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בפרחי דליה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות פרחי דליה עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר בפרחי דליה מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור ירושלים והסביבה.
איכות וטריות ההצלחה של פרחי דליה באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

פרחי דליה ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור ירושלים והסביבה
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il