פרחים ופאנג שואי

פרחים ופאנג שואי – מה הקשר?

זה קרה לכם בטח לא רק פעם אחת, נכנסתם לדירה שמעולם לא הייתם בה לפני כן ואתם חשים באווירה של רוגע, של נינוחות ואהבה באוויר. זה יכול להיות גם הפוך, מיד כשנכנסתם לדירה זרה, בלי שום סיבה מיוחדת אתם מרגישים אווירה של מועקה, לחץ, ריחוק וניכור. ברור לכולם שזה לא בגלל הרהיטים היוקרתיים או בשל עיצוב הדירה, אז ממה זה כן? מומחים הוליסטיים מוכנים להישבע כי זה הפאנג שואי. פאנג שואי זו תורה סינית עתיקה הטוענת כי לכל חפץ בבית יש תפקיד המשפיע על האווירה ועל הוויה שלנו, ותתפלאו לפרחים בתורת הפאנג שואי יש תפקיד חשוב מאוד.

 

פרחים ופאנג שואי – כמה כללים בסיסיים

עולם הצומח בפאנג שואי מייצג את יסוד העץ שפירושה צמחיה גדילה והתחדשות. כל הצמחים הירוקים הגדלים בסביבת המגורים, בחצר, במרפסות, בבית מהווים מקור מצוין לאנרגיות חיוביות ולשגשוג.

צמחים רוויים באנרגיית הצ'י שלפי המסורת של תורת הפאנג שוואי היא זו המעניקה לנו את כוח החיים. לכן צמחים טריים ורעננים בבית מעלים את החיוניות של בני הבית ואילו צמחים נבולים וקמלים מורידים את רמת החיוניות. לפי תורת הפאנג שואי אסור להשאיר בבית צמחים נבולים ויבשים. אם לא נסלק אותם במהירות, רמת האנרגטיותת של הבית ושל דייריו תרד.

תורת הפאנג שואי מאמינה בסמלים, ולכן אם אתם לא יכולים להשיג צמחים ופרחים חיים, גם פרחי משי ותמונות של פרחים מסוימים ישפיעו על האווירה ועל האנרגיות בבית. אבל צמחים יבשים או צמחים חנוטים ובעיקר סוגים שונים של קוצים יביאו לבית אנרגיות של מוות.

מחפשים מזל או הצלחה? שימו לב לפרחים הבאים

פרח הפיאוני הוא מלך הפרחים בסין. בסינית הוא מכונה מואו טאן שפירושו ארגמן יאנגי. הוא מסמל את העושר, את הזריחה ואת האביב. צמח הזה גדל במקומות קרירים ולכן הוא לא נמצא בישראל, אך הוא חי וקיים באירופה. בישראל נוכל להסתפק בתמונה שלו. פרח פיאוני בסלון או תמונה שלו על הקיר משמש כסגולה למי שמחפש זוגיותת חדשה ויציבה, אך אם הוא יהיה בחדר השינה הוא יעורר תשוקות ועשוי להביא לבגידה של הבעל.

הבמבוק הוא צמח יציב וחזק המסוגל לגדול גם בתנאים קשים. במבוק בבית מהווה סגולה לאריכות ימים.

צמח הג'ייד מוכר כצמח הכסף. הוא לא מצוי בארץ, אך בחנויות ניו אייג' אפשר למצוא חיקוי מלאכותי העשוי מקריסטלים וחוטי מתכת. צמח הג'ייד נחשב לצמח שמביא מזל  ושפע.

הנרקיס הוא פרח המהפנט ביופיו ובעל ריח נהדר. בפאנג שואי הנרקיס נחשב לצמח המשפיע על הצלחה במקצוע ובקריירה. בסין נוהגים להביא את הפרח הביתה בראש  השנה הסיני או לתת אותו מתנה לאנשי עסקים, למשרד או לבית העסק.

האורכידיאה, הסחלב, נחשב לפרח האהבה. סחלב בצבע סגול מביא שפע במערכות יחסים ומסמל את המשפחה המושלמת. אם אין לכם סחלבים חיים, אפשר להסתפק גם בסחלב העשוי ממשי.

 

כתבות נוספות


המחיר הכי משתלם בפרחי דליה תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים וצמחים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בפרחי דליה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות פרחי דליה עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר בפרחי דליה מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור ירושלים והסביבה.
איכות וטריות ההצלחה של פרחי דליה באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

פרחי דליה ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור ירושלים והסביבה
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il