שירותי גינון בירושלים

אם אתם מבקשים להקים גינה או לְחַדֵּשׁ גינה קיימת; לתכנן מערכת השקיה; לְעַצֵּב עם צמחייה גג או מרפסת ביתיים או את מקום העבודה והמשרד – אנו הכתובת. לאורך שנים רבּות של עיסוק בפרחים ובצמחים רכשנו ידע וניסיון רב בכל הקשור לעולם זה לרבּות שיטות גינון שונות, עקרונות ההשקיה ורזי הטיפוח. בד בבד במהלך פעילותנו והיכרות עם לקוחות התוודענו למִגוון סוגי בתים וגינות ולסגנונות עיצוביים שונים, ולמדנו על הַתְאָמַת סוג הצמחייה לקרקע; לאקלים; למאפייני השטח דוגמת אור וצל כמו גם לנראוּת הבית. נשמח ללוותכם בתהליך זה מִשְּׁלַב התכנון המוקדם, עובר בהקמה וכלה בגינון ובתחזוקה השוטפים, על בסיס הידע הרחב והניסיון שרכשנו.

שיקולים בתכנון גינה ביתית והקמתה

חלום על הקמת גינה מלווה רבים לאורך שנים, ובעת רכישת בית פרטי או דירת גן נדמה שהגיע הזמן להגשים אותו. אולם רגע לפני התחלת התהליך חשוב שתשאלו את עצמכם האם בידיכם הידע הנדרש להקמת גינה ולתחזוקתה השוטפת, ולא פחות חשוב, האם יש לכם את הפנאי והכוחות הנדרשים לכך.

חשוב לדעת כי מדובר במלאכה שיש להקדיש לה זמן ומאמץ, ולמי שחוזקותיו אינן בידו או שחסר לו הידע הבוטני הנדרש, מומלץ להפקידהּ בידי גנן מקצועי. פרחי דליה מתמחים בשירות גינון ותחזוקת גינות. בין השיקולים שנביא בחשבון בעת תכנון הקמת גינה:

 • התחשבות בסוג הקרקע ומאפייניה
 • שימוש במשאבי טבע בגינה, לדוגמה אזורי אור וצל
 • האם קיימת בגינה מערכת השקיה?
 • רצונכם וטעמכם האישי, לדוגמה האם אתם מעוניינים בעצים רבים יותר או בצמחים? בשטח מרוצף או בדשא?
 • הסגנון העיצובי של הבית – כדי שהגינה תעוצב בקו משלים  
 • הגנה מפני מחלות ומזיקים שעשויים לפגוע בגינה
 • קבלת החלטה לגבי דשא טבעי או סינתטי – בהתחשב ביתרונות ובחסרונות של כל אחת מהאפשרויות

שיקולים בתכנון מערכת השקיה

מערכת ההשקיה היא אחד המרכיבים המרכזיים של הגינה הביתית, המרפסת או הגג המעוצבים בצמחייה, ולה השלכות אקולוגיות וכלכליות. לפיכך יש להקדיש זמן ומחשבה לתכנון חכם של מערכת השקיה אשר תיתן את המענה הנדרש תוך חיסכון במים ככל האפשר.   

אנו בפרחי דליה נעמיד לרשותכם את הידע והניסיון הקיימים בידינו בהיבט זה. עם השיקולים העיקריים בעת קבלת החלטה על מערכת השקיה בגינה נמנים:

 • התחשבות בסוג הקרקע; האקלים השׂורר בגינה; אילוצים טכניים ומבניים ועוד
 • שילוב מחשב השקיה או קוצב מים המאפשרים להגדיר מראש את כמות המים הנדרשת בכל השקיה – שיקול בעל חשיבות רבה בארצנו הסובלת ממחסור במים
 • שימוש במים "אחרים" להשקיה כמו מים אפורים, מים מותפלים או מי קולחין, שילוב בין השיטות או התבססות על איגום מים
 • מעקב אחר תקינות מערכת ההשקיה וטיפול מיידי בנזילות או תקלות אם מתעוררות

לשירותי גינון שהם חוויה – פרחי דליה

כתבות נוספות


המחיר הכי משתלם בפרחי דליה תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים וצמחים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בפרחי דליה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות פרחי דליה עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר בפרחי דליה מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור ירושלים והסביבה.
איכות וטריות ההצלחה של פרחי דליה באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

פרחי דליה ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור ירושלים והסביבה
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il