שירותי גינון

אם אתם מבקשים להקים גינה או לְחַדֵּשׁ גינה קיימת; לתכנן מערכת השקיה; לְעַצֵּב עם צמחייה גג או מרפסת ביתיים או את מקום העבודה והמשרד – אנו הכתובת. לאורך שנים רבּות של עיסוק בפרחים ובצמחים רכשנו ידע וניסיון רב בכל הקשור לעולם זה לרבּות שיטות גינון שונות, עקרונות ההשקיה ורזי הטיפוח. בד בבד במהלך פעילותנו והיכרות עם לקוחות התוודענו למִגוון סוגי בתים וגינות ולסגנונות עיצוביים שונים, ולמדנו על הַתְאָמַת סוג הצמחייה לקרקע; לאקלים; למאפייני השטח דוגמת אור וצל כמו גם לנראוּת הבית. נשמח ללוותכם בתהליך זה מִשְּׁלַב התכנון המוקדם, עובר בהקמה וכלה בגינון ובתחזוקה השוטפים, על בסיס הידע הרחב והניסיון שרכשנו. להמשך קריאת הכתבה

לפניכם עבודות גינון בביצוע שלנו:
להזמנות שירותים - חייגו 050-477-7242


המחיר הכי משתלם בפרחי דליה תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים וצמחים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בפרחי דליה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות פרחי דליה עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר בפרחי דליה מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור ירושלים והסביבה.
איכות וטריות ההצלחה של פרחי דליה באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

פרחי דליה ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור ירושלים והסביבה
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il