משלוחי פרחים לבית חולים

כולנו מייחלים לשלוח זרי פרחים רק בנסיבות טובות ולאירועים משמחים. אולם החיים מְזַמְּנִים גם תקופות מורכבות יותר, של התמודדות עם מחלה ואשפוז. כדי להחלים ולהשתקם במהרה מומלץ לעבור זמנים שכאלה במחשבה חיובית ומעודדת.

פרחים הם אחת המתנות היפות יותר שהעניק לנו הטבע. בשלל גווניהם וניחוחותיהם הם מעוררים שמחה, מגבירים את האופטימיות ומעניקים כוחות. לשלוח פרחים לבית חולים זו דרך נהדרת לעודד את מצב רוחו של החולה המאושפז, להפיח בו תקווה ולהראות לו עד כמה הוא יקר וחשוב עבורכם.

פרחים בבתי חולים זה פרחי דליה

אנו בפרחי דליה, חנות הפרחים הוותיקה, בעלי ניסיון של יותר מ-70 שנים בתחום. יושבים ברחוב קינג ג'ורג' בירושלים ומפעילים שירות משלוחים לכל רחבי העיר וסביבותיה, בכל עונה בשנה ובכל מזג אוויר. אנו רואים מצווה בגרימת שמחה לחולה, ולשם כך מציעים משלוחי פרחים בבתי חולים: הדסה – עין כרם והר הצופים; שערי צדק; משגב לדך וביקור חולים בירושלים, לצד בתי חולים קטנים נוספים בעיר.

לפי בקשת הלקוח אנו מגיעים לבתי חולים בכל רחבי הארץ.

מגוון מוצרים משלימים – להראות עד כמה אתם אוהבים

אתם מבקשים להרעיף על יקירכם המאושפז תשומת לב, דאגה ואהבה. רוצים לפנק אותו ככל האפשר.
לזר הפרחים שתזמינו מאיתנו תוכלו להוסיף מִבֵּין מבחר מוצרים משלימים ומעוררי שמחה: זר מתוק, מארז שוקולדים, דובי או בלון. אלה, לצד כרטיס ברכה של החלמה מהירה, ישפרו את מצב הרוח של יקירכם וילוו אותו לאורך תהליך ההבראה.

פרחים ליולדת

לעיתים אשפוז בבית חולים הוא דווקא מסיבה טובה ומשמחת – הצטרפות למשפחה של נסיך או נסיכה.

זר פרחים ליולדת הטרייה הוא מתנה שתמיד כיף לקבל. פרחים מסמלים חיים ולבלוב, ואין מתאים מהם לשלוח ליולדת. פרחי דליה, המתפקדת בכובע זה כמֵעֵין חנות פרחים בבית חולים, תשמח לשזור עבורכם זר ססגוני ומשמח במיוחד לאם הטרייה ולרך הנולד. לזר תוכלו לצרף פינוקים של שוקולד, מגש פירות עשיר או מארז לידה חגיגי עם בגדים ראשונים לתינוק.

צוות השוזרים שלנו יכין את הזר באהבה רבה וישלח אותו למחלקה בבית החולים או למלונית שבה היולדת שוהה.

פרחים כהוקרה לצוות הרפואי

חולים המשתחררים מאשפוז בבית חולים, בפרט לאחר תקופת אשפוז ממושכת, חשים צורך להודות לצוות הרפואי אשר טיפל בהם במסירות ובדאגה. אחת התשורות המתאימות ביותר היא זר פרחים מעוצב או סידור מרשים. צוות השוזרים המקצועי של פרחי דליה יכין עבורכם זר או סידור יוקרתי, שיביעו את רגשי ההוקרה שלכם.

לחלופין תוכלו לשלוח עציץ מהודר מִבֵּין מבחר העציצים הירוקים או הפורחים שאנו מטפחים באהבה, או עציץ סחלב במגוון דוגמאות והרכּבי ענפים.

 

פרחים בבית חולים עם שפע איחולים – פרחי דליה

הנחה 14%
זר פרחים ורוד קופצני
זר פרחים ורוד קופצני
החל מ-185 ₪
210 ₪
סידור פרחים אקזוטי
סידור פרחים אקזוטי
החל מ-225 ₪
 
סידור פרחים נישוקים
סידור פרחים נישוקים
החל מ-225 ₪
 
סידור פרחים סיגלית
סידור פרחים סיגלית
החל מ-230 ₪
250 ₪
סידור פרחים סיגלית
סידור פרחים סיגלית
החל מ-230 ₪
250 ₪
סידור פרחים סילבר ליין
סידור פרחים סילבר ליין
החל מ-250 ₪
280 ₪
סידור פרחים עינבר
סידור פרחים עינבר
החל מ-225 ₪
 
סידור פרחים פיה
סידור פרחים פיה
החל מ-275 ₪
 
מתוק עם דובי
מתוק עם דובי
החל מ-115 ₪
130 ₪


המחיר הכי משתלם בפרחי דליה תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים וצמחים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בפרחי דליה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות פרחי דליה עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר בפרחי דליה מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור ירושלים והסביבה.
איכות וטריות ההצלחה של פרחי דליה באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

פרחי דליה ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור ירושלים והסביבה
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il